İstanbul, Tekirdağ, İzmit, Adapazarı, Yalova ve Bursa'da hizmetinizdeyiz.

hakkımızda resim

Kurumsal


Soyyılmaz OSGB, İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu yürürlüğe girmeden yetki verilen ilk Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimlerindendir.

Soyyılmaz Ortak Sağlık Güvenlik Birimi (OSGB) olarak, İstanbul’un yanı sıra İzmit, Tekirdağ, Adapazarı, Yalova ve Bursa illerinde giderek büyüyen kadrosunu 75 kişiye çıkararak 900’den fazla şirkete devamlı olarak iş sağlığı ve güvenliği hizmeti vermektedir. Güvene dayalı ilişkilerimiz ve disiplinli çalışmalarımızın sonucu olarak da her ay firma sayımız katlanarak artmaktadır.

“Önce İnsan” ilkesiyle hızla büyümeye devam eden Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimimizin, güven odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir. Hizmet verdiği tüm alanlarda, sorumluluklarının bilincinde olan Soyyılmaz OSGB, topluma faydalı ve örnek olmaya çalışan bir vizyonla hareket etmekte, yürüttüğü projelerle gelişimini her açıdan sürdürmektedir.

İş sağlığı ve güvenliğini; yasal bir zorunluluk olduğu için değil, insan hayatını önemsediğimiz için yaşam tarzı haline getirmeyi amaçlamaktayız. İş kazalarının en az düzeye indirildiği, insan odaklı bir toplumun üyesi olmak Soyyılmaz OSGB ailesinin en büyük hedefidir.

Kurucularımız Dr. Renan Soyyılmaz ve Dr. Murat Yılmaz, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi mezunu olup halen Kartal Belediyesi’nde hekimlik görevi de bulunan Dr. Murat Yılmaz ve yıllarca Kartal Eğitim Araştırma Hastanesi Acil Servis Nöbetçi Şefliği görevinde bulunmuş Dr. Renan Soyyılmaz 20 yıldan bu yana işyeri hekimliği yapmaktadır. Deneyimli işyeri hekimleri, tecrübeli A, B ve C sınıfı İş güvenliği uzmanları ve diğer sağlık personelleriyle güçlü, dinamik ve fark yaratan bir takım oluşturmayı başarmışlardır.

İş Sağlığı ve Güvenliği (İSG) hukuku konusunda uzmanlarımız öncülüğünde mevzuattaki tüm gelişmeleri ve değişiklikleri sürekli takip ediyor ve İSG hizmeti vermekte olduğumuz firmalarımızın iş sağlığı ve güvenliği konusundaki ihtiyaçlarına güvenilir, doğru, hızlı ve ekonomik çözümler üretiyoruz.

kurumlsal 1 thumbnail
kurumlsal 2 thumbnail
kurumlsal 3 thumbnail

Hizmet verdiğimiz şirketlere referanslarından dolayı teşekkür ederiz.

Türkiye’ye değer katmak için çalışıyoruz…

Saygılarımızla,